Kandydaci do Rady Miasta Czarnków

Małgorzata Zajda

Okręg wyborczy nr 1

Uśmiechnięta nauczycielka z pasją, emanująca pogodą ducha. Czerpie w swej pracy z potencjału młodych ludzi i korzysta z doświadczenia osób dojrzałych. Lubi uszczęśliwiać innych, przez co sama staje się szczęśliwa. Od 20 lat żona kochającego męża Pawła, matka dorosłych córek Tosi i Gabi. Jako obecna radna czuję, że mam jeszcze wiele do zrobienia, szczególnie na mojej ulicy Przemysłowej. Pragnę oddychać z Państwem czystym powietrzem, korzystając z urokliwego miejsca, odpowiedniego na mieszkanie, odpoczynek i sportową rekreację. Wierzę, że nam się to uda pod czujnym okiem Andrzeja Tadli idealnego kandydata na burmistrza Czarnkowa. Dziękuję za poparcie w poprzednich wyborach, liczę na Państwa głosy 21 października, by razem zadbać o lepsze „Jutro dla Czarnkowa”

Michał Geremek

Okręg wyborczy nr 2

Mam 43 lata jestem i od urodzenia mieszkam w Czarnkowie. Jestem mężem, ojcem czwórki dzieci. Z wykształcenia jestem magistrem politologii oraz teologiem UAM. Od 22 lat pracuję jako nauczyciel z dziećmi i młodzieżą – obecnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Mam 12 lat doświadczenia pracy w samorządzie terytorialnym jako Radny w Radzie Miasta Czarnków biorąc udział w pracach komisji społecznej i rewizyjnej, dzięki czemu znam problemy oraz potrzeby naszych mieszkańców. Proszę o państwa głos, byśmy razem mogli zmieniać nasze miasto.

Katarzyna Baryczkowska

Okręg wyborczy nr 3

W Czarnkowie mieszkam od urodzenia, dlatego też czuję się bardzo z Nim związana. Jako spełniona żona i matka trójki synów uważam, że jestem gotowa, aby służyć mieszkańcom. Od prawie 20 lat pracuję w LO im. Janka z Czarnkowa, aktualnie na stanowisku sekretarza szkoły. Przez ten czas zdobyłam cenne doświadczenie zawodowe, ukończyłam studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing, nauczyłam się współpracować z różnymi grupami zawodowymi, instytucjami, a przede wszystkim z młodzieżą i rodzicami. Realizuję się w pracy, jak i w życiu prywatnym. Moją wielką pasją jest bieganie, które doskonale „nakręca” mnie do dalszego działania. W podejmowane inicjatywy angażuję się w 100%, co gwarantuje, że aktywnie zajmę się problemami społecznymi. Dbając o rozwój miasta, bezpieczeństwo jego mieszkańców, propagując zdrowy styl życia, chcę, aby coraz więcej mieszkańców swoje życie wiązało z Naszym Miastem i było z niego dumne. Czarnków to moje miasto, to mój dom i nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej, dlatego też chcę się o nie zatroszczyć. Z poważaniem: Katarzyna Baryczkowska

Dionizy Kochański

Okręg wyborczy nr 4

Nazywam się Dionizy Kochański i jestem nauczycielem języka niemieckiego. Pracowałem w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie oraz Kolegium Języków Obcych w Wałczu i w Złotowie. Byłem również nauczycielem doradcą przy Starostwie Powiatowym w Czarnkowie. Teraz pracuję w Edukacji Lubasz Szkołach im. I.J. Paderewskiego w Lubaszu. Jestem żonaty i mam syna, który w zeszłym roku się ożenił. Cieszę się, że mogę reprezentować okręg wyborczy nr 4, ponieważ mieszkałem tutaj wiele lat. Chciałbym nadal pracować społecznie dla mieszkańców naszego miasta.

Marek Tykfer

Okręg wyborczy nr 5

Jestem rodowitym czarnkowianinem, mam 45 lat. Od dwóch dekad jestem nauczycielem pracującym w gimnazjum, po reformie oświaty w szkole podstawowej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, jak również współpracy z wieloma instytucjami i różnymi podmiotami. Moim atutem jest umiejętność słuchania i otwierania się na potrzeby innych. Jeśli zaufacie mi Państwo, będę realizował założenia wspólnie opracowanego programu, ale przede wszystkim będę starał się wsłuchać w Państwa głosy, poznać Państwa oczekiwania i być lojalnym Państwa przedstawicielem w Radzie Miasta. Zapraszam do współtworzenia przyszłości NASZEGO MIASTA.

Jan Furmann

Okręg wyborczy nr 6

Do Rady Miasta Czarnków kandyduję z bezpartyjnego - nie popieranego przez żadną partię - KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA. W Czarnkowie mieszkam ponad 55 lat, jestem żonaty, mam dwójkę dzieci. Mam wykształcenie wyższe i ponad 44 letni staż pracy w tym 34 lata na stanowiskach kierowniczych. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz z pełnionej funkcji Radnego mijającej kadencji wykorzystam przy realizacji programu wyborczego KWW JUTRO DLA CZARNKOWA gwarantującego dalszy rozwój naszego Miasta. Deklaruję swoje pełne zaangażowanie w jego realizację oraz w to, aby środki z płaconych przez nas podatków były wydatkowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Mieszkańców. Dziękuję za poparcie w poprzednich wyborach. ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA 21.10.2018 R. JAN FURMANN

Magdalena Ewa Bonk

Okręg wyborczy nr 7

Mam 49 lat, jestem mężatką i mamą dwóch córek. Od urodzenia mieszkam w Czarnkowie. Pracuję w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Studia wyższe ukończyłam w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z biologii oraz oligofrenopedagogiki. Od 2006 roku pełnię funkcję Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego w placówkach oświatowych na terenie Gminy Lubasz. Pasjonuje mnie praca z młodzieżą, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Wierzę, że w każdym tkwi potencjał, który czasami należy pobudzić, dlatego będę zachęcać mieszkańców naszego miasta do aktywności i integracji. Uważam, że zgoda i otwarcie na drugiego człowieka przy zaangażowaniu i uczciwości przyniesie największy sukces w pracy samorządowej.

Tadeusz Mendyk

Okręg wyborczy nr 8

W Radzie Miasta Czarnków od trzech kadencji reprezentuję mieszkańców okręgu nr 8 (Kościelna, Kościuszki do ulicy Markiewicza, Markiewicza, Ks. Kanonika Thiela, Młyńska, Strumykowa, Zamkowa). Działam też w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Państwa uwagi i porady wykorzystywałem podczas dotychczasowej pracy w Radzie Miasta. Od urodzenia mieszkam w Czarnkowie i znam doskonale potrzeby mieszkańców. W przyszłości będę kontynuować współprace z wyborcami oraz realizować program wyborczy KWW JUTRO DLA CZARNKOWA Dziękuję bardzo za dotychczasowe poparcie i zapraszam do wyborów 21 października 2018 r.

Stefan Radomski

Okręg wyborczy nr 9

Jestem radnym Czarnkowa trzecią kadencję. Mam nadzieję, że ten czas pozwolił mieszkańcom mojego okręgu wyborczego zweryfikować mnie jako działacza i człowieka. Mojej działalności przyświeca maksyma: „Po czynach go poznacie”. Efekty moich poczynań widoczne są głównie na ul. Gdańskie, Łąkowej, Zbożowej oraz Placu J. Karskiego i Pl. Wolności. Osiągnięte sukcesy na polu samorządowca inspirują mnie do jeszcze intensywniejszej działalności. Nadal dostrzegam obszary wymagające modernizacji, a wiedza zdobyta przez lata pracy radnego daje gwarancje podołania wyzwaniom. Wyborco, zaufaj jeszcze raz i pozwól na dokończenie mojego programu. Proszę o wsparcie i dalszą współpracę.

Barbara Lipska

Okręg wyborczy nr 10

Szanowni Państwo! Przez osiem ostatnich lat wspólnie z Wami pracowałam dla naszego miasta, wsłuchując się w Państwa sugestie, rady i pomysły. Mijająca kadencja owocna była w wiele naszych wspólnych inicjatyw, projektów i działań, dzięki którym możecie Państwo piękniej, spokojniej i wygodniej żyć w naszym mieście. Jest jeszcze dużo do zrobienia w wielu dziedzinach życia naszej społeczności. Dlatego dziękując za współpracę w minionej kadencji, proszę Państwa o ponowne zaufanie i poparcie mojej kandydatury w nadchodzących wyborach. Barbara Lipska

Joanna Dymek-Hellak

Okręg wyborczy nr 11

Już od 8 lat jestem z Państwem i dla Państwa. Praca na swoim okręgu wyborczym jest bardzo ważna. W pierwszej kadencji udało mi się doprowadzić do wybudowania drogi na ulicy Widokowej i wyremontować ulicę Brzezińską wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową. Praca w Radzie to też i przede wszystkim praca dla całego miasta. W drugiej kadencji koleżanki i koledzy z Rady obdarzyli mnie swoim zaufaniem i powierzyli mi stanowisko Przewodniczącej Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego. Do pracy w komisji podeszłam bardzo poważnie i rzetelnie. Przez obydwie kadencje pracowałam również jako członek Komisji Mieszkaniowej. Nigdy nie byłam obojętna na prośby moich wyborców. Uczestniczyłam w rozwiązywaniu wszystkich problemów, tych małych i tych bardzo dużych. Staram się zawsze łączyć, nie dzielić. Pracę w Radzie traktuje jako służbę dla rozwoju Naszego Miasta - Czarnkowa.

Marek Józef Wylegała

Okręg wyborczy nr 12

Mam 46 lat. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłem również studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci. Czarnkowianin od urodzenia. Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Z natury jestem ambitny, a we wszystko w co się angażuję staram się dać od siebie jak najwięcej. Lubię rozmawiać bo myślę, że przez dialog można zrobić bardzo wiele. Jako społecznik funkcjonuję w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Teraz swój zapał i energię chciałbym również wykorzystać jako Państwa przedstawiciel w Radzie Naszego Miasta. Z wyrazami szacunku Marek Wylegała

Henryk Garstka

Okręg wyborczy nr 13

Nazywam się Henryk Jan Garstka. W wyborach samorządowych 2018 ubiegam się o mandat radnego w okręgu nr 13, którego jestem długoletnim mieszkańcem. Jestem kandydatem bezpartyjnym i zdecydowanym przeciwnikiem mieszania samorządności z wielką polityką. Ukończyłem LO w Czarnkowie i PSZ w Gorzowie WLKP. Interesuje się historią naszego miasta i regionu oraz ich rozwojem. Moją pasją jest turystyka - poznawanie interesujących miejsc w naszym kraju. W nowej Radzie Miasta chciałbym zajmować się przede wszystkim gospodarką i naszym wspólnym bezpieczeństwem. Jestem zwolennikiem dalszego rozwoju naszego miasta - rozbudowy ścieżek pieszych, rowerowych i modernizacji istniejącej infrastruktury. Chętnie słucham też głosów mieszkańców dzielących się swoimi opiniami na temat przyszłości Czarnkowa. Z szacunkiem Henryk Jan Garstka

Monika Filoda

Okręg wyborczy nr 14

Posiadam wykształcenie wyższe z zakresu prawa i administracji publicznej. Mężatka jedno dziecko. Czarnkowianka od urodzenia Pracuje w Czarnkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej gdzie na co dzień zajmuje się sprawami organów samorządowych. Swoją wiedzę, doświadczenie, energię i zaangażowanie chciałabym wykorzystać w pracy na rzecz samorządu lokalnego. Stawiam na dobrą współpracę, która przyczyni się do rozwoju mieszkalnictwa w naszym mieście. Będę sprzyjać rozwojowi przedsiębiorczości oraz poprawie sfery społeczno-bytowej mieszkańców. Nie należę do żadnej partii politycznej. 21 października zapraszam do wyborów i zachęcam do poparcia mojej kandydatury jako przedstawiciela w Radzie Miasta. Z poważaniem Monika Filoda

Jacek Kowalski

Okręg wyborczy nr 15

Lat 51, rodowity mieszkaniec Czarnkowa. Od 32 lat pracuje w firmie STEICO, obecnie w jej spółce SW. SOLAR. Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne. Zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie poparcia mojej kandydaturze w wyborach do Rady Miasta Czarnków. Kandyduje ponieważ uważam, że przyszłość mojego miasta zależy zarówno ode mnie jak i od Państwa Szanownych Mieszkańców. Chciałbym być głosem mieszkańców w Radzie Miasta, oraz pracować na rzecz rozwoju gospodarczego miasta.