Przedstawiciele w Radzie Miasta Czarnków

Michał Geremek

Okręg wyborczy nr 2

Mam 43 lata jestem i od urodzenia mieszkam w Czarnkowie. Jestem mężem, ojcem czwórki dzieci. Z wykształcenia jestem magistrem politologii oraz teologiem UAM. Od 22 lat pracuję jako nauczyciel z dziećmi i młodzieżą – obecnie w Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Mam 12 lat doświadczenia pracy w samorządzie terytorialnym jako Radny w Radzie Miasta Czarnków biorąc udział w pracach komisji społecznej i rewizyjnej, dzięki czemu znam problemy oraz potrzeby naszych mieszkańców. Proszę o państwa głos, byśmy razem mogli zmieniać nasze miasto.

Marek Tykfer

Okręg wyborczy nr 5

Jestem rodowitym czarnkowianinem, mam 45 lat. Od dwóch dekad jestem nauczycielem pracującym w gimnazjum, po reformie oświaty w szkole podstawowej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, jak również współpracy z wieloma instytucjami i różnymi podmiotami. Moim atutem jest umiejętność słuchania i otwierania się na potrzeby innych. Jeśli zaufacie mi Państwo, będę realizował założenia wspólnie opracowanego programu, ale przede wszystkim będę starał się wsłuchać w Państwa głosy, poznać Państwa oczekiwania i być lojalnym Państwa przedstawicielem w Radzie Miasta. Zapraszam do współtworzenia przyszłości NASZEGO MIASTA.

Tadeusz Mendyk

Okręg wyborczy nr 8

W Radzie Miasta Czarnków od trzech kadencji reprezentuję mieszkańców okręgu nr 8 (Kościelna, Kościuszki do ulicy Markiewicza, Markiewicza, Ks. Kanonika Thiela, Młyńska, Strumykowa, Zamkowa). Działam też w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Państwa uwagi i porady wykorzystywałem podczas dotychczasowej pracy w Radzie Miasta. Od urodzenia mieszkam w Czarnkowie i znam doskonale potrzeby mieszkańców. W przyszłości będę kontynuować współprace z wyborcami oraz realizować program wyborczy KWW JUTRO DLA CZARNKOWA Dziękuję bardzo za dotychczasowe poparcie i zapraszam do wyborów 21 października 2018 r.

Barbara Lipska

Okręg wyborczy nr 10

Szanowni Państwo! Przez osiem ostatnich lat wspólnie z Wami pracowałam dla naszego miasta, wsłuchując się w Państwa sugestie, rady i pomysły. Mijająca kadencja owocna była w wiele naszych wspólnych inicjatyw, projektów i działań, dzięki którym możecie Państwo piękniej, spokojniej i wygodniej żyć w naszym mieście. Jest jeszcze dużo do zrobienia w wielu dziedzinach życia naszej społeczności. Dlatego dziękując za współpracę w minionej kadencji, proszę Państwa o ponowne zaufanie i poparcie mojej kandydatury w nadchodzących wyborach. Barbara Lipska