Kandydaci do Rady Miasta Czarnków

Magdalena Ewa Bonk

Okręg wyborczy nr 7

Mam 49 lat, jestem mężatką i mamą dwóch córek. Od urodzenia mieszkam w Czarnkowie. Pracuję w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Studia wyższe ukończyłam w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z biologii oraz oligofrenopedagogiki. Od 2006 roku pełnię funkcję Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego w placówkach oświatowych na terenie Gminy Lubasz. Pasjonuje mnie praca z młodzieżą, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Wierzę, że w każdym tkwi potencjał, który czasami należy pobudzić, dlatego będę zachęcać mieszkańców naszego miasta do aktywności i integracji. Uważam, że zgoda i otwarcie na drugiego człowieka przy zaangażowaniu i uczciwości przyniesie największy sukces w pracy samorządowej.

Tadeusz Mendyk

Okręg wyborczy nr 8

W Radzie Miasta Czarnków od trzech kadencji reprezentuję mieszkańców okręgu nr 8 (Kościelna, Kościuszki do ulicy Markiewicza, Markiewicza, Ks. Kanonika Thiela, Młyńska, Strumykowa, Zamkowa). Działam też w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Państwa uwagi i porady wykorzystywałem podczas dotychczasowej pracy w Radzie Miasta. Od urodzenia mieszkam w Czarnkowie i znam doskonale potrzeby mieszkańców. W przyszłości będę kontynuować współprace z wyborcami oraz realizować program wyborczy KWW JUTRO DLA CZARNKOWA Dziękuję bardzo za dotychczasowe poparcie i zapraszam do wyborów 21 października 2018 r.

Stefan Radomski

Okręg wyborczy nr 9

Jestem radnym Czarnkowa trzecią kadencję. Mam nadzieję, że ten czas pozwolił mieszkańcom mojego okręgu wyborczego zweryfikować mnie jako działacza i człowieka. Mojej działalności przyświeca maksyma: „Po czynach go poznacie”. Efekty moich poczynań widoczne są głównie na ul. Gdańskie, Łąkowej, Zbożowej oraz Placu J. Karskiego i Pl. Wolności. Osiągnięte sukcesy na polu samorządowca inspirują mnie do jeszcze intensywniejszej działalności. Nadal dostrzegam obszary wymagające modernizacji, a wiedza zdobyta przez lata pracy radnego daje gwarancje podołania wyzwaniom. Wyborco, zaufaj jeszcze raz i pozwól na dokończenie mojego programu. Proszę o wsparcie i dalszą współpracę.

Barbara Lipska

Okręg wyborczy nr 10

Szanowni Państwo! Przez osiem ostatnich lat wspólnie z Wami pracowałam dla naszego miasta, wsłuchując się w Państwa sugestie, rady i pomysły. Mijająca kadencja owocna była w wiele naszych wspólnych inicjatyw, projektów i działań, dzięki którym możecie Państwo piękniej, spokojniej i wygodniej żyć w naszym mieście. Jest jeszcze dużo do zrobienia w wielu dziedzinach życia naszej społeczności. Dlatego dziękując za współpracę w minionej kadencji, proszę Państwa o ponowne zaufanie i poparcie mojej kandydatury w nadchodzących wyborach. Barbara Lipska

Joanna Dymek-Hellak

Okręg wyborczy nr 11

Już od 8 lat jestem z Państwem i dla Państwa. Praca na swoim okręgu wyborczym jest bardzo ważna. W pierwszej kadencji udało mi się doprowadzić do wybudowania drogi na ulicy Widokowej i wyremontować ulicę Brzezińską wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową. Praca w Radzie to też i przede wszystkim praca dla całego miasta. W drugiej kadencji koleżanki i koledzy z Rady obdarzyli mnie swoim zaufaniem i powierzyli mi stanowisko Przewodniczącej Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego. Do pracy w komisji podeszłam bardzo poważnie i rzetelnie. Przez obydwie kadencje pracowałam również jako członek Komisji Mieszkaniowej. Nigdy nie byłam obojętna na prośby moich wyborców. Uczestniczyłam w rozwiązywaniu wszystkich problemów, tych małych i tych bardzo dużych. Staram się zawsze łączyć, nie dzielić. Pracę w Radzie traktuje jako służbę dla rozwoju Naszego Miasta - Czarnkowa.

Marek Józef Wylegała

Okręg wyborczy nr 12

Mam 46 lat. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłem również studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci. Czarnkowianin od urodzenia. Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Z natury jestem ambitny, a we wszystko w co się angażuję staram się dać od siebie jak najwięcej. Lubię rozmawiać bo myślę, że przez dialog można zrobić bardzo wiele. Jako społecznik funkcjonuję w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Teraz swój zapał i energię chciałbym również wykorzystać jako Państwa przedstawiciel w Radzie Naszego Miasta. Z wyrazami szacunku Marek Wylegała

Jacek Kowalski

Okręg wyborczy nr 15

Lat 51, rodowity mieszkaniec Czarnkowa. Od 32 lat pracuje w firmie STEICO, obecnie w jej spółce SW. SOLAR. Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne. Zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie poparcia mojej kandydaturze w wyborach do Rady Miasta Czarnków. Kandyduje ponieważ uważam, że przyszłość mojego miasta zależy zarówno ode mnie jak i od Państwa Szanownych Mieszkańców. Chciałbym być głosem mieszkańców w Radzie Miasta, oraz pracować na rzecz rozwoju gospodarczego miasta.